"BrzydUla", która wróciła na ekrany po 10 latach przerwy, wciąż cieszy się dużą sympatią widzów. Niestety, dla fanów popularnego serialu nie mamy dobrych wiadomości - historia miłości Uli (Julia Kamińska) oraz Marka (Filip Bobek) nie będzie trwała w nieskończoność i nieuchronnie zbliża się ku końcowi...

"BrzydUla 2" - kiedy ostatni odcinek?

"BrzydUla" notuje znakomite wyniki oglądalności, ale jak informuje Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, w rozmowie z Wirtualnymi Mediami, przyszłość produkcji jest już przesądzona.

Nawet gdyby "Brzydula" nadal osiągała bardzo dobre wyniki oglądalności, finał telenoweli odbędzie się najpóźniej w połowie 2022 roku. To nie jest soap jak "Na Wspólnej", gdzie można dodawać nowe wątki i nowych bohaterów i ciągnąć serial latami. Ta historia była zaplanowana na sto kilkadziesiąt odcinków i nie da się jej rozciągać w nieskończoność. Zobaczymy jakie będą pomysły scenarzystów, jeśli uznamy że jest potencjał do kontynuacji to być może nagramy jeszcze odcinki na pierwsze półrocze 2022 roku - przekazał. 

Oliwy do ognia dolała Małgorzata Socha. Na zdjęciu z planu "BrzydUli 2", które aktorka wrzuciła na swój instagramowy profil, widzimy ją zalaną łzami. Czy odtwórczyni roli Violetty Kubasińskiej na dobre pożegnała się z produkcją? 

Ostatni dzień na planie zdjęciowym "BrzydUli 2". Ostatni dzień w roli Violetty!! I co teraz?? - pyta 41-latka. 

Post wywołała spore poruszenie wśród internautów. Jednak dociekliwi fani dokładnie wiedzą, że Socha podzieliła się fotografią z ostatniego dnia na planie serialu przed przerwą wakacyjną, a cała obsada "BrzydUli 2" powróci jesienią.

QUIZ: Najlepsze teksty z serialu "BrzydUla". Zgadnij, kto to powiedział!