Filip Bobek zdradza najnowsze wieści z planu "BrzydUli", która już we wrześniu wraca po wielu latach na antenę TVN. Odtwórca roli Marka Dobrzańskiego ujawnił, że w nowych odcinkach serialu pojawi się wiele barwnych postaci. W jednym z najnowszych wywiadów aktor zdradził, że poza scenami z nowymi bohaterami, którzy wprowadzą sporo zamieszania, widzów czeka także sporo zabawnych momentów z udziałem już dobrze znanych postaci. Mowa tu chociażby o słynącej ze swoich humorystycznych tekstów Violetcie Kubasińskiej, granej przez Małgorzatę Sochę.

- Możecie liczyć na Violkę i na pewno też pojawi się nasz księgowy Adam - Łukasz Simlat. Będzie sporo nowych wątków. Jest taki jeden charakterystyczny bohater i najlepsze jest to, że on podbił serca każdego! (...) On w ogóle nie był pisany na śmiesznie, a to jest chyba jedna z najśmiesznych postaci w serialu - zdradził w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Filip Bobek o zdrowiu Małgorzaty Sochy

Filip Bobek na razie nie chciał zdradzić, kto wywołał taki zachwyt wśród całej ekipy "BrzydUli". Aktor dał się za to namówić na poruszenie tematu Małgorzaty Sochy w związku z doniesieniami o zmaganiach gwiazdy z koronawirusem.

ZOBACZ: Małgorzata Socha ma koronawirusa? Zdjęcia do "Przyjaciółek" zostały zawieszone

- Nie miałem kontaktu z Małgosią. Wymieniliśmy się tylko kilkoma SMS-ami - zdradził Bobek.

- Małgośkę ściskam, pozdrawiam, całuję i mam nadzieję, że za chwilkę się zobaczymy - dodał.

Zapytany wprost o stan zdrowia i samopoczucie swojej koleżanki z planu wyznał, że aktualnie wszystko jest u niej w porządku.

- Myślę, że u Małgośki jest super - odpowiedział krótko.

Czekacie na nowy sezon serialu "BrzydUla"?

ZOBACZ: "BrzydUla" - wiemy, jak ekipa serialu chroni się przed koronawirusem na planie [TYLKO U NAS]