"Brzydula" już wkrótce wróci na ekrany! O tym, że popularny serial TVN będzie kontynuowany, Julia Kamińska poinformowała swoich fanów już kilka miesięcy temu. Aktorka przyznała wówczas, że chciałaby ponownie wcielić się w serialową Ulę Cieplak – pracownicę domu mody zakochaną w swoim koledze, Marku Dobrzańskim - tej roli Filip Bobek. Teraz okazuje się, że jej marzenia już wkrótce się spełnią. Julia Kamińska już pochwaliła się właśnie scenariuszem do kolejnego sezonu serialu. Kiedy ruszą prace na planie zdjęciowym?

"Brzydula"  wraca na antenę TVN! Kiedy?

Julia Kamińska pochwaliła się niedawno na swoim profilu na Instagramie scenariuszem do najnowszej serii "Brzyduli". Aktorka potwierdziła tym samym, że wkrótce ruszą prace do najnowszego sezonu serialu! Pewne jest, że Kamińska ponownie się w nim pojawi. W rolę Violetty Kubasińskiej na pewno nie wcieli się już Małgorzata Socha, która dzięki tej roli została uznana za aktorskie odkrycie stacji. Wciąż nie wiadomo za to, czy w nowej edycji "Brzyduli" zobaczymy Filipa Bobka.

Serial "Brzydula" był emitowany na antenie TVN w latach 2008-2009. Ostatni odcinek stacja pokazała 22 grudnia 2009 roku. Myślicie, że rok 2019 będzie zatem idealną okazją do tego, że pokazać dalsze losy bohaterów tej komedii…? My już się nie możemy doczekać!