Niech nie zwiodą was pozory - drogie buty nie zawsze są najlepsze. Estetyczne, proste w nakładaniu, oddychające i antypoślizgowe modele dziecięce, które idealnie sprawdzą się jako obuwie na zmianę do szkoły można kupić już za niecałe 60 złotych. Mowa tu chociażby o dostępnej w ogólnopolskiej sieci CCC i na ccc.eu marce Nelli Blu, która tworzy wyjątkowe kolekcje dla dziewczynek.

Z kolei szeroki wybór wysokiej jakości butów sportowych i trampek dla chłopców ma w swojej ofercie dostępna w CCC marka Action Boy.

Doskonale przystosowane do szkolnych warunków i zapewniające prawidłowy rozwój stopy dziecka buty znajdziecie także w ofercie znanych i cenionych brandów, takich jak Sprandi, Adidas, Reebok, Puma, czy Skechers.

Najlepsze modele butów dziecięcych dostępnych w CCC możecie obejrzeć, zaglądając do naszej GALERII.

Sporą dawkę inspiracji powinna wam także zapewnić kampania The Officeland. Wykonana przez Zuzę Krajewską sesja zdjęciowa, pełna jest dynamiki, zabawy i pozytywnej energii. Przyłapane na beztroskiej zabawie dzieci, potwierdzają, że buty z oferty CCC, nie są jedynie piękne, ale i niezwykle wygodne i praktyczne.

 

Kolekcje dla dzieci dostępne są w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.