Modne buty na jesień 2020? W tym sezonie panuje zasada - ​​im grubsze podeszwy, tym lepsze. Trend na tzw. podeszwy traktorowe powrócił za sprawą projektantów takich jak Bottega Veneta i The Row, którzy klasycznym botkom i półbutom nadali mocniejszego charakteru, podnosząc je o kilka centymetrów. Przyłączyła się do nich Prada i stworzyła model, do którego wzdychają wszystkie miłośniczki na Instagramie, w tym Jessica Mercedes.

Modne buty na jesień: modele w stylu Prady

Buty Prady, które w tym sezonie podbiły Instagram to połączenie mokasynów i loafersów w męskim stylu, którym dołożono ciężką, grubą podeszwę. Influencerki noszą do nich biało-czarne stylizacje inspirowane szkolnymi mundurkami, często wzbogacone o dłuższe skarpetki (które w takim połączeniu nie są obciachem!). Świetnie sprawdzają się również do dżinsów i swetrów, oraz sukienek mini i rockowych dodatków. Niestety buty Prady mają jeden minus - kosztują ponad 3 tys. zł!

Znacznie tańsze zamienniki kupicie w sieciówkach. Buty w stylu Prady w swojej ofercie mają m.in. ASOS, Gino Rossi, czy Kazar.