Za uczestnikami naga sesja, wybieg na wysokościach, a także emocjonujący casting do agencji modelek. W szóstej edycji Top Model gościnnie pojawili sięSandra Kubicka, Anna Jagodzińskaczy Basia Richard. W tym odcinku gościnnie wystąpiły Weronika Książkiewicz, gwiazda nowego serialu Na noże oraz Tamara Gonzales Perea znana jako Macademian Girl.Co działo się w 8. odcinku Top Model 6?

Pierwsze zadanie polegało na przygotowaniu swojego profilu na social media. Zadaniem przewodził Dawid Woliński, geniusz jeśli chodzi o robienie selfie. Uczestnicy musieli zrobić zdjęcie profilowe, zdjęcie sytuacyjne z wysokości oraz nagrać krótki filmik, w którym przedstawią się w kilku słowach. Zadanie wygrał Mateusz Mil, którego projekty były najbardziej spójne.

Zobaczcie co działo się w 7 odcinku Top Model 6 >>

Kolejnym wyzwaniem postawionym przed uczestnikami Top Model 6 było stworzenie kreacji i wystylizowanie Joanny Krupy oraz Michała Piróga. Modele zostali rozdzieleni na trzy grupy, a w zadaniu pomagała im najbardziej barwna blogerka modowa w Polsce – Tamara Gonzales Perea. Wygrała grupa, w której znaleźli się Ewa Niespodziana, Adam Niedźwiedź oraz Mateusz Mil.

Następnie modele wzięli udział w sesji zdjęciowej, którą wykonała Marta Wojtal (znana fotograf, przed której obiektywem chętnie widujemy Roberta Lewandowskiego czy Marinę Łuczenko). Modele pozowali do niej wraz z dziećmi z programu Masterchef Junior. Gościem, który pomagał uczestnikom odpowiednio wcielić się w rolę była aktorka Weronika Książkiewicz. Nie obyło się bez wpadek – Adam Niedźwiedź zapomniał jak nazywa się aktorka! Na szczęście gwiazda obróciła wszystko w żart.  To zadanie zwyciężyła Ewa Niespodziana, która według Weroniki Książkiewicz najbardziej profesjonalnie podeszła to sesji zdjęciowej.

Na panelu jury doceniło przede wszystkim Patryka Grudowicza, który jako pierwszy przeszedł eliminacje. Niestety wczorajszego wieczoru z programem Top Model pożegnał się Mateusz Zapotocki, który podczas sesji zdjęciowej nie najlepiej sobie poradził.

A co czeka uczestników Top Model w kolejnym odcinku? Zadanie muzyczne! Gośćmi odcinka będzie plejada gwiazd - Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak, Reni Jusis, Filip Bobek, Janek Wieczorkowski i Marta Kuligowska. Będzie się działo!

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: TOP MODEL POLSKA odważna sesja zdjęciowa i wybieg na wysokościach. Kto wypadł najlepiej? [ZDJĘCIA]