Były mąż Meghan Markle wziął ślub z córką multimilionera! Producent filmowy i były mąż księżnej Sussex, Trevor Engelson ogłosił informację o zaręczynach zaledwie dwa tygodnie po królewskim ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Były mąż księżnej poprosił o rękę swoją dziewczynę, Tracey Kurland w Kaliforni i opublikował na Instagramie zdjęcie z diamentowym pierścionkiem zaręczynowym. Fotografię podpisał: "Największy szczęściarz na świecie! Przygotujcie się na imprezę."Jak się okazuje, były mąż Meghan Markle ożenił się kilka dni temu, a jego wesele było o wiele skromniejsze, niż królewski ślub jego poprzedniej wybranki.

Były mąż Meghan Markle wziął ślub

Meghan Markle i Trevor Engelson rozstali się w 2013 roku. Para wzięła ślub na Jamajce we wrześniu 2011 roku i była w związku małżeńskim przez dwa lata. Meghan Markle i jej były mąż zaczęli spotykać się w 2004 roku, po tym jak wpadli na siebie w jednym z barów. Szybko jednak w ich małżeństwie zaczęły się problemy. Podobno Trevor Engelson czuł, że zaczął przeszkadzać Meghan Markle w karierze i zamiast wsparciem, stał się dla niej "kulą u nogi". 

Kim jest żona byłego męża Meghan Markle?

Były mąż Meghan Markle - Trevor Engelson, ożenił się z Tracey Kurland, córką multimilionera. Ojciec dziewczyny dorobił się na pracy na kierowniczym stanowisku w brytyjskiej agencji nieruchomości. W 2006 roku jego akcje wyceniono na 200 milionów dolarów. Para pobrała się zaledwie po niecałym roku znajomości. Według Daily Mail ślub byłego męża Meghan Markle odbył się w Hidden Hills w Kalifornii. Uroczystość była bardzo skromna, utrzymana w meksykańskim stylu i miała intymny charakter.