Karolina i Maciej Szaciłło spodziewają się drugiego wspólnego dziecka. Specjalistka od zdrowego trybu życia i jej mąż podzielili się tą informacją ze swoimi obserwatorami we wtorek za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Instagramie, który obserwuje na ten moment już ponad 20 tysięcy użytkowników serwisu. Z wpisu dowiadujemy się, że wybranka byłego męża aktorki Moniki Mrozowskiej jest już w czwartym miesiącu ciąży, a termin porodu został wyznaczony na koniec listopada.

Ostatnie pół roku były dla nas prawdziwą przejażdżką na rollercoasterze. Były chwile trudne, były też te intensywne - m.in. premiera "Jestem kobietą". A gdzieś pomiędzy nimi pojawił się promyk nadziei. Teraz "promyk" kończy 4 miesiące, rośnie i rozwija się modelowo - czytamy.

Dziennikarka, której teksty można było czytać m.in. na łamach "Wysokich obcasów", "Coachingu", "Sensu" oraz "Magazynu Świątecznego", zdradziła, że uporała się już z nieprzyjemnymi dolegliwościami związanymi z początkiem ciąży.

Mama pożegnała już szczęśliwie uciążliwe mdłości i wymioty pierwszego trymestru. Z energią i uśmiechem na twarzy (oczywiście nie zawsze) wkraczamy w nieznane, ale wypełnione miłością - wyznała.

Nic tak nie równoważy moich ciążowych wahań nastroju jak oddech i medytacja - dodała.

Karolina i Maciej Szaciłło spodziewają się kolejnego dziecka

Przypominamy, że Karolina i Maciej Szaciłło są małżeństwem od 2014 roku. Żyją w typowo patchworkowej rodzinie - ich syn Jaś ma dwie przyrodnie siostry: osiemnastoletnią Karolinę i jedenastoletnią Jagodę, czyli córki Maćka ze związku z Moniką Mrozowską.

Pierwsze zdjęcie Karoliny Szaciłło z ciążowym brzuchem do obejrzenia w naszej GALERII.

CZYTAJ TEŻ: Monika Mrozowska w "Gali" o życiu w patchworkowej rodzinie: "Rozstania wyszły mnie i dzieciom na dobre"