Obecnie Caitlyn Jenner jest jednym z najbardziej gorących nazwisk w show-biznesie. Po zmianie płci, stała się rozpoznawalna na całym świecie. Dziś, znajomi celebrytki donoszą, że Jenner chce zostać matką! 

Celebrytka zamierza starać się o adopcję dziecka. Zagraniczna prasa donosi, że Caitlyn Jenner chce zostać matką i to już na początku 2016 roku! 

- Przyszły rok to dla niej nowy początek. A jaka jest lepsza droga do nowego początku niż założenie nowej rodziny? Caitlyn podkreśla, że jest całkowicie pewna, nieważne czy jest singielką, czy nie. Ona tęskni za dzieckiem i ma dużo miłości, którą może mu ofiarować - zdradza źródło w Radaronline.com.

Źródło portalu donosi także, że celebrytka zdaje sobie sprawę, że adopcja to długotrwały proces.

- Caitlyn jest teraz w stałych konsultacjach z ekspertami i dowiaduje się, co musi zrobić, aby przystąpić do procesu. Najlepiej byłoby znaleźć dziecko ze Stanów Zjednoczonych, ale nie ma nic przeciwko dzieciom za granicy. Caitlyn ma świadomość, że może to zająć trochę czasu, ale  pragnie być mamą i uważa, że jest to odpowiedni moment – czytamy w Radaronline.com

Ciekawe tylko, co na to była żona Caitlyn, Kris Jenner?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Caitlyn Jenner - Została Kobietą Roku "Glamour"!