Caitlyn Jenner ma nową partnerkę?! Jak donoszą zachodnie media, 68-letni transseksualny ojciec Kardashianek spotyka się z 21-letnią - również transseksualną - modelką. Para poznała się dwa lata po tym, jak Caitlyn rozwiodła się z Kris Jenner, z którą ma dwie córki - Kendall Jenner i Kylie Jenner. Wybranka Caitlyn to o 47 lat młodsza od niej Sophia Hutchins, studentka Uniwersytetu Pepperdine. Co ciekawe Hutchins wyznała, że do zmiany płci zainspirował ją właśnie jeden z wywiadów Caitlyn Jenner, którego udzieliła w 2015 roku. Czy to właśnie wspólne doświadczenia tak bardzo  zbliżyły je do siebie..?

Caitlyn Jenner ma dziewczynę?

Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins wybrały się na wspólne wakacje do Meksyku, aby tam świętować 68. urodziny Caitlyn. Mimo że nie dodały wspólnych zdjęć z wyjazdu, na ich Instagramach pojawiły się fotografie identycznego zachodu słońca, które mówią wszystko! To zresztą nie pierwszy raz, kiedy media piszą o ich domniemanym romansie. W lipcu Sophia dodała zdjęcie psa Caitlyn Jenner na swój Instagram, a we wrześniu paparazzi przyłapali je na wspólnym lunchu w Los Angeles. 

Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins póki co, nie potwierdziły wszechobecnych plotek na temat ich relacji, ale również im nie zaprzeczyły! Co więcej, Caitlyn i Sophia pojawiły się parę dni temu razem na 22. urodzinach Kendall Jenner. Czy to oznacza, że ich relacja robi się coraz bardziej poważna...?