Przemiana Bruce'a Jennera w Caitlyn to jedna z największych niespodzianek w historii światowego show-biznesu. Nowa odsłona mistrza olimpijskiego była szczególnie trudna do zaakceptowania dla jego byłej żony, Kris Jenner, która zerwała z Caitlyn kontakt i nie komentowała tej sprawy w mediach.

Niedawno jednak amerykańskie media doniosły, że Kris i Caitlyn spotkały się i przeprowadziły ze sobą kilkugodzinną rozmowę. Wygląda na to, że jej efekty były zadowalające, bo do sieci trafiło właśnie... pierwsze wspólne selfie byłych małżonków!

Wszystko dzięki najmłodszej z sióstr Kardashian-Jenner, Kylie, która w poniedziałek kończy 18 lat. Celebrycka rodzina już wczoraj zaczęła świętowanie tej rodzinnej okazji.

Nastolatka najpierw odwiedziła szpital dziecięcy w Los Angeles, gdzie rozdała młodym pacjentom paczki z zabawkami, a potem rodzina urządziła dla niej przyjęcie.

I to właśnie na tej imprezie spotkały się dwie panie Jenner, które zgodziły się zapozować do wspólnego zdjęcia z Kim Kardashian.

Z opisu zdjęcia może wynikać, że ani Caitlyn, ani Kris nie były do końca świadome, że spotkają się na przyjęciu urodzinowym córki.

"Pułapka na rodziców" - podpisała zdjęcie ciężarna celebrytka.

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Caitlyn Jenner - Zobacz jej sesję dla "Vanity Fair"!