Caitlyn Jenner była ostatnio widziana na rozdaniu sportowych nagród ESPYs w Los Angeles razem z o 47 lat młodszą dziewczyną Sophią Hutchins. Celebrytki na imprezie trzymały się z dala od ścianki, ograniczając się do paru zdjęć na czerwonym dywanie. Caitlyn zaprezentowała się w czarnym kombinezonie z koronkową górą, do którego dobrała torebkę Gucci za ponad 8,5 tysiąca złotych.

Przypomnijmy, że para poznała się dwa lata po tym, jak Caitlyn rozwiodła się z Kris Jenner. O samej Sophii Hutchins mało wiadomo. Amerykańska modelka nie dzieli się zbyt często swoją prywatnością. Sprawdź poniżej garść najważniejszych informacji na temat jej kariery naukowej i życia osobistego.

Caitlyn Jenner: kim jest jej dziewczyna Sophia Hutchins? 

Sophia Hutchins urodziła się 6 maja 1997 roku w Bellevue w Waszyngtonie. Amerykańska modelka była wychowywana w chrześcijańskim domu. W 2014 roku uzyskała dyplom ukończenia szkoły średniej i rozpoczęła naukę na prywatnych studiach na Uniwersytecie Pepperdine na wydziale informatyki. W tym samym roku pełniła na uniwersytecie funkcje takie jak student leader, Freshman Class Senator i przez kolejne dwa lata była przewodniczącym klasy. Na początku 2014 roku, przez siedem miesięcy odbywała staż w Partii Republikańskiej w Waszyngtonie. Przez ostatnie dwa lata pracuje jako młodszy analityk w biurze inwestycyjnym Uniwersytetu Pepperdine.

Sophia, podobnie jak Caitlyn, dokonała korekty płci i wcześniej była znana jako Scott.

Wspólne zdjęcia Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins możecie znaleźć w naszej GALERII >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So blessed - life is good

Post udostępniony przez Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) Mar 11, 2019 o 3:13 PDT