Wczoraj jako pierwsi w polskich mediach pisaliśmy o niezwykłej sesji zdjęciowej dla magazynu "Vanity Fair", w jakiej wziął udział Bruce Jenner, ojczym Kim Kardashian. Jenner po raz pierwszy zaprezentował się w kobiecej odsłonie i zdradził, że od teraz będzie znany jako Caitlyn.

Wyznanie Jenner wzbudziło ogromne poruszenie w internecie, a jej samej udało się nawet pobić rekord ustanowiony przez samego... prezydenta Baracka Obamę! Była mistrzyni olimpijska w ciągu zaledwie czterech godzin zgromadziła na Twitterze ponad milion obserwujących.

Zapowiedź wywiadu i zdjęcie Caitlyn Jenner dla "Vanity Fair" wzbudziły sensację również wśród gwiazd. O sprawie wypowiedziały się nie tylko córki Jenner, Kendall i Kylie, ale także ich przyrodnie siostry - Kim, Kourtney i Khloe Kardashian. Okładkę z Caitlyn skomentowali też m.in. Lady Gaga, Ellen Degeneres, Kerry Washington czy Lance Bass. Co ciekawe, słowa o szokującej publikacji nie napisała w sieci była żona Bruce'a, Kris Jenner, choć wywiad z nią opublikowany zostanie w ramach okładkowego reportażu o Caitlyn.

Wygląda więc na to, że ojczymowi (macosze?) Kim Kardashian udało się to, na czym zależało celebrytce, gdy ta zaprezentowała swoją nagą okładkę dla "Paper Magazine". Caitlyn naprawdę "zniszczyła internet"!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Bruce Jenner - Na okładce magazynu jako KOBIETA!