Ostatnie lata nie były dla Caitlyn Jenner łatwe. W 2015 roku Caitlyn jeszcze jako Bruce Jenner wyznała, że jest osobą transpłciową. Po rozstaniu z Kris Jenner, Bruce rozpoczął operację zmiany płci. 2015 rok Bruce, już jako Caitlyn przywitała Nowy Rok okładką Vanity Fair. Nic dziwnego, że magazyn Glamour okrzyknął ją kobietą roku 2015.

Dziś Caitlyn Jenner jest jednym z najgorętszych nazwisk w show-biznesie. Po zmianie płci Jenner nie znika z największych portali, które informują o najważniejszych informacjach, jakie mają miejsce w życiu celebrytki.

Okazuje się, że Caitlyn Jenner intensywnie współpracuje z firmą MAC. Marka na początku 2016 roku poprosiła Jenner, by ta zaprojektowała dla nich sygnowaną swoim imieniem szminkę. „Finally free” wyróżniała się naturalnym kolorem, był to „odcień przygaszonej róży”. Szminka podkreślała motto M.A.C” „Każdy wiek, każda rasa, każda płeć”. Dochody ze sprzedaży szminki marka przekazała na organizację, która wspiera działania społeczności LGBT.

Dziś współpraca Caitlyn Jenner i M.A.C. wkracza na nowy etap. Caitlyn Jenner x M.A.C. prezentują nam nową kolekcję kosmetyków na wiosnę 2017. Brązery, kredki do ust, szminki, błyszczyki i cienie do oczu – wszystko w odcieniach różu, śliwki oraz złotych barwach. Caitlyn stawia na błysk i wyrazistość. Zdjęciami z własnymi kosmetykami już pochwaliła się w sieci.