Wielu zrozpaczonych i zaszokowanych fanów Camerona Boyce'a nie może uwierzyć, że gwiazdor Disney Channel nie żyje. Ostatecznie, aktor miał zaledwie 20 lat i nigdy wcześniej nie wypowiadał się publicznie na temat jakichkolwiek problemów ze zdrowiem. Skrajne emocje miłośników młodego artysty zostały niestety szybko wykorzystane przez twórców fałszywych informacji. W mediach społecznościowych, zwłaszcza na Twitterze, pojawiły się niewiarygodne doniesienia mówiące o tym, że Cameron Boyce nadal żyje. Na wiadomość nabrało się już wielu internautów.

Cameron Boyce nie żyje

 - Cameron Boyce ruszał się w trumnie i obecnie przebywa w szpitalu - tak brzmi treść kolejnej fałszywej informacji na temat zmarłego aktora, która od weekendu wirusowo rozchodzi się po internecie.

Niestety, żadna z informacji o tym, że Cameron Boyce wciąż żyje, nie jest prawdziwa. Przypomnijmy: Cameron Boyce zmarł we śnie w nocy z soboty na niedzielę. Tragiczna informacja o śmierci gwiazdora Disney Channel została potwierdzona przez jego rodzinę za pośrednictwem rzecznika prasowego aktora.

SPRAWDŹ TEŻ: Cameron Boyce nie żyje. Rodzina ujawniła przyczynę śmierci aktora Disneya