Cameron Diaz i Benji Madden po raz pierwszy zostali rodzicami! Para przekazała szczęśliwą nowinę na swoich profilach na Instagramie. Aktorka i gitarzysta Good Charlotte przywitali na świecie córeczkę, którą nazwali Raddix Madden. „Szczęśliwego nowego roku z Maddenami! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, pobłogosławieni i wdzięczni za rozpoczęcie nowej dekady od ogłoszenia narodzin naszej córki, Raddix Madden. Natychmiast podbiła nasze serca i uzupełniła naszą rodzinę” - zaczęli swój wpis Cameron i Benji.

Cameron Diaz została mamą

Cameron Diaz i jej mąż chociaż podzielili się informacją o narodzinach córki, od razu stanowczo zaznaczyli, że zamierzają pilnie strzec jej prywatności. Wyznali, że w najbliższym czasie nie planują udostępniać żadnych zdjęć swojego dziecka.

„Nie będziemy publikować zdjęć ani udostępniać żadnych innych szczegółów poza faktem, że jest naprawdę bardzo urocza! [..] Od naszej rodziny do wszystkich, przesyłamy naszą miłość i najlepsze życzenia szczęśliwego nowego roku i szczęśliwej nowej dekady. Z poważaniem, Cameron i Benj ”- czytamy na Instagramie.

Wiadomość o dziecku pary była zaskoczeniem dla ich fanów, ponieważ ani Diaz ani Madden nigdy publicznie nie powiedzieli o tym, że aktorka jest w ciąży. Według amerykańskich tabloidów, aktorka i gitarzysta starali się o dziecko od 2015 roku, kiedy zdecydowali się na ślub w Beverly Hills. Nie poszło jednak tak łatwo jak sądzili - zajście w ciążę zajęło Diaz trochę czasu i kosztowało ją sporo stresu, a ponieważ jest już po 40-tce, nie chwaliła się, że w końcu im się udało, aby nie zapeszyć.

Serdecznie gratulujemy!