Polskie marki są coraz bardziej rozpoznawalne poza granicami kraju, a kunszt naszych artystów doceniają popularne gwiazdy. Na rynku światowym świetnie radzi sobie marka Lilou, której projekty kochają m.in. Nicole Scherzinger, Sandra Bullock czy Christina Aguilera. Do grona fanek biżuterii z polską metką dołączyła ostatnio również jedna z najgorętszych obecnie wokalistek - Camila Cabello. Dziewczyna Shawna Mendesa wystąpiła w chokerze z kolekcji Lilou na okładce magazynu TIME. 

Camila Cabello w biżuterii Lilou

Amerykański magazyn TIME opublikował listę stu najbardziej wpływowych osób. W tym elitarnym gronie znalazła się Camila Cabello – amerykańska wokalistka z kubańskimi korzeniami, która podbiła serca fanów takimi hitami jak "Havana" czy "Senorita". Na swoim Instagramie zgromadziła armię ponad 43 milionów followersów. Artystka na okładce magazynu pojawiła się w chokerze Lilou z kolekcji California - to ogromne wyróżnienie dla polskiej marki! Kupicie go w sklepie internetowym Lilou za 379 złotych.

California to geometryczna kolekcja marki Lilou, która zdobyła uznanie wśród światowych gwiazd i influencerek. Projekty z linii noszą m.in. Jessica Mercedes, Gosia Boy czy Anna Jagodzińska. W kolekcji znalazł się choker, kolczyki, bransoletka i pierścionek.

Podobną biżuterię możecie obejrzeć również poniżej: