Grażyna Torbicka przyleciała na Festiwal Filmowy w Cannes tym razem nie jako dziennikarka przeprowadzająca wywiady z gwiazdami kina - w tym roku to ona sama jest gwiazdą. Torbicka została oficjalną twarzą marki kosmetycznej L'Oreal i dołączyła do grona jej sławnych ambasadorek, jak Eva Longoria, Jennifer Lopez, Jane Fonda czy Karlie Kloss. Polka wzięła udział w galowej premierze filmu konkursowego "Loving" w reżyserii Jeffa Nicholsa. A potem wybrała się na ekskluzywną kolację z przedstawicielami koncernu L'Oreal w centrum Cannes.

Zaproszenie od L'Oreal Polska dostały także piosenkarka Margaret oraz makijażystka gwiazd Magda Pieczonka. Obie przylecialy do Cannes w poniedziałek po południu, a już wieczorem pojawiły się na czerwonym dywanie - Margaret w sukni projektu Bartka Janusza i makijażu wykonanym przez Magdę Pieczonkę kosmetykami L'Oreal, Pieczonka w kreacji Violi Piekut. Na premierze "Loving" gościła też Karolina Gilon, twarz znana z TVN, charyzmatyczka uczestniczka show "Top Model". Przyleciała do Cannes na jeden dzień robić mini reportaże do telewizji.

Polki przeszły czerwonym dywanem w Cannes obok samej Kate Moss i jej siostry, Lottie Moss. Zjawienie się na gali ikony Kate Moss było sensacją - ostatnio supermodelka była w Cannes naprawdę dawno temu! Na czerwonym dywanie pozowały także Kirsten Dunst, Toni Garnn, Sonam Kapoor w przepięknej białej sukni z trenem marki Ralph & Russo, czy Colin Firth z żoną.

ZDJĘCIA W GALERII

My też tam byliśmy! Ekskluzywne zdjęcia z czerwonego dywanu w Cannes możecie oglądać na bieżąco na naszym INSTAGRAMIE>>