W tym roku Grażyna Torbicka przyleciała na Festiwal Filmowy w Cannes na zaproszenie L'Oreal Paris jako oficjalna ambasadorka L'Oreal Polska. Dziennikarka zatrzymała się w luksusowym Hotelu Martinez położonym na luksusowym pasażu La Croisette w Cannes. Hotel Martinez gości także inne światowe ambasadorki L'Oreal Paris, jak Eva Longoria, Blake Lively, Natasha Poly, Doutzen Kroes czy Irina Shayk. Tam zatrzymała się też na jeden dzień polska piosenkarka Margaret, którą na czerwony dywan ubrał projektant Bartek Janusz, a pomalowała makijażystka gwiazd Magdalena Pieczonka.

Na zdjęciu: Magdalena Pieczonka i Margaret w drodze na czerwony dywan. Fot. Radosław Nawrocki na wyłączność dla Gala.pl

Grażyna Torbicka pojawiła się na wieczornej premierze galowej filmu "Loving" w poniedziałek wieczorem. Przeszła po czerwonym dywanie obok Kate Moss, modelki Toni Garnn oraz aktorki Kirsten Dunst. Torbicka miała na sobie bladoniebieską jedwabną suknię wyszywaną kryształkami Swarowskiego. To projekt Tomasza Ossolińskiego.

Po pokazie filmu Grażyna Torbicka udała się na specjalną kolację zorganizowaną przez L'Oreal Paris. Udział w eleganckiej kolacji wzięła też Margaret oraz jej menedżer. Obecnie Grażyna Torbicka uczestniczy w eventach grupy L'Oreal w Cannes oraz chodzi na wieczorne premiery filmów konkursowych.

Zdjęcia Grażyny Torbickiej z Festiwalu Filmowego w Cannes Obejrzycie w naszej GALERII>> oraz na naszym Instagramie>>

Zdjęcia Margaret z Cannes znajdziecie TUTAJ>>

A tak w Cannes prezentowała się piękna Blake Lively>>