Dziś na Festiwalu Filmowym w Cannes odbyła się premiera filmu ulubieńców festiwalu, słynnych braci Jean-Pierre'a i Luca Dardenne. Pokaz "The Unknown Girl" przyciągnął wiele gwiazd. Bracia Dardenne już po raz siódmy prezentują swój film na festiwalu w Cannes, skąd za każdym razem przywożą nagrodę.

Na czerwonym dywanie po kilku dniach nieobecności ojawiła się znowu Vanessa Paradis, zasiadająca w tym roku w jury festiwalu w Cannes, a także aktorka Helen Mirren, która kręciła piruety na czerwonym dywanie w swojej koronkowej sukni i żartowała z fotografami. Mirren dopiero wczoraj przyleciała do Cannes.

Najpiękniejszymi kreacjami wieczoru pochwaliły się tym razem modelki - Irina Shayk (Miu Miu), Jourdan Dunn (Ralph & Russo) i Rosie Huntington-Whiteley (Alexandre Vauthier). Za to Paradis w sukience-halce od Chanel wyglądała czarująco i eterycznie, jakby wciąż miała 19 lat.

Tego wieczoru na czerwonym dywanie w Cannes najseksowniejszą kreację miała na sobie Bella Hadid. Modelka musiała naprawdę uważać, żeby suknia nie odsłoniła więcej, niż powinna... Nie było to łatwe, ale na szczęście obyło się bez skandalu.

Zobaczcie zdjęcia gwiazd na czerwonym dywanie w Cannes>>

POLECAMY RÓWNIEŻ:

                                         Grażyna Torbicka w kreacji Tomasza Ossolińskiego w Cannes

                                         Festiwal Filmowy w Cannes od kulis