Polska modelka Alicja Ruchala przyleciała dziś do Cannes, aby wziąć udział w słynnej gali charytatywnej amfAR, zbierajacej fundusze na walkę z AIDS Fundacje wspierają największe gwiazdy świata, m.in. Sharon Stone, Leonardo DICarprio i Anja Rubik.

Gala amfAR jest co roku organizowana w ostatnich dniach Festiwalu Filmowego w Cannes w eleganckim i luksusowym Hôtel du Cap-Eden-Roc. Przyjeżdzają na nia gwiazdy z całego świata, w tym Lady Gaga, Kim Kardashian, Heidi Klum, Kendall Jenner oraz supermodelki, jak Naomi Campbell, Karlie Kloss i Irina Shayk.

Alicja Ruchala otrzymała w tym roku zaproszenie na galę amfAR. W Cannes zatrzymała się w pięciogwiazdkowym hotelu Carloton. Razem z modelką do Cannes przyleciała makijażystka oraz stylista fryzur, Adrian Lasota, który często współpracuje przy naszych sesjach do magazynu Gala.

Alicja na ten wyjątkowy wieczór wybrała piękną suknię marki Zuhair Murad, srebrzysto-złote sandałki od JImmy'ego Choo, a także diamentową bizuterię marki Cartier. Podglądaliśmy, jak Alicja Ruchala przygotowywała się na galę amfAR w swoim apartamencie w Carltonie.

Zdjęcia polskiej modelki z Cannes>>Obejrzycie w naszej GALERII>> 

POLECAMY ROWNIEZ:Cannes 2016 - gwiazdy na czerwonym dywanie