Cannes 2017 trwa. Choć najbardziej prestiżowy festiwal filmowy zaczął się zaledwie wczoraj, gwiazdy już robią wszystko, by to o nich się mówiło. Wczorajszego wieczoru nikt nie odrywał wzroku od nagiej piersi Monici Bellucci, która wzbudziła ogromne emocje. Monica  Bellucci w Cannes zadała szyku, ale skandal z jej udziałem przejdzie do historii. W Cannes wpisały się już kontrowersje i skandaliczne kreacje. Tym razem to Bella Hadid w Cannes szokuje kreacją. Dlaczego?

Bella Hadid wie, jak sprawić, by mówili o niej wszyscy. Już okrzyknięto ją autorką spektakularnej wpadki w Cannes. Ten tytuł jeszcze wczoraj należał do Monici Bellucci, której kreacja z pewnością pokazała wczoraj za dużo. Choć wyglądała zjawiskowo i kompletnie nie przejmowała się wpadką, o niczym innym nie mówiło się w Cannes.

ZOBACZ: MONICA BELLUCCI Pokazała sutek w Cannes. Festiwal filmowy zaczął się od skandalu!

Cannes 2017: Bella Hadid

Bella Hadid postanowiła przebić swoją ubiegłoroczną kreację i w tym roku znów szokuje. Przypomnijmy, że podczas Cannes 2016 Bellla Hadid miała na sobie długą czerwoną suknię z rozcięciami i sporym dekoltem i w pełni odkrytymi plecami od  Alexandre Vauthiera. Kreacja zrobiła ogromne wrażenie, a sama modelka świetnie sobie z nią poradziła, choć patrząc na zdjęcia, jesteśmy przekonani, że nie było to łatwe zadanie. Podczas Cannes 2017 nie mogło być inaczej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: CANNES 2016 odważna Bella Hadid, wspaniała Rosie Huntington-Whiteley, eteryczna Vanessa Paradis

Tym razem Bella Hadid postawiła na suknię w kolorze pudrowego różu, która podobnie jak w poprzednim roku jest dziełem Alexandre Vauthiera. Na szyi Hadid lśniła sporych rozmiarów kolia od Diora, która dopełniała stylizację. Niestety kreacja Belli Hadid w Cannes nie ułatwiła jej zadania w pozowaniu na czerwonym dywanie. Modelka kompletnie nie mogła nad nią zapanować. Cały czas walczyła z kreacją, którą nieustannie poprawiała. Bella Hadid w Cannes 2017 mimo że wyglądała fenomenalnie to nie jest łatwo patrzeć, jak zmaga się z suknią. Tego wieczoru fotoreporterom nie umknął fakt, że Bella Hadid nie mogła zrobić kroku bez pokazania majtek. W ten sposób znów o majtkach Belli Hadid w Cannes zrobiło się głośno!

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała Bella Hadid w Cannes 2017!