Julianne Moore od lat niezmiennie pozostaje jedną z najbardziej stylowych gwiazd Hollywood. Aktorka i producentka filmowa o nieprzeciętnej urodzie wzbudziła właśnie zachwyt na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes. Moore była jedną z gwiazd, które wzięły udział w ceremonii otwarcia i pokazie horroru Jima Jarmuscha pt. "The Dead Don't Die" z m.in. Tomem Waitsem, Billem Murrayem, Tildą Swinton i Seleną Gomez w obsadzie. 

Amerykańska gwiazda przeszła się po najbardziej spektakularnym czerwonym dywanie na świecie w olśniewającej sukni z odkrytymi ramiona. Aktorka uzupełniła swoją stylizację biżuterią luksusowej marki Chopard, której prezes, Caroline Scheufele, towarzyszyła jej zresztą na wydarzeniu. Gwiazda wchodzącego 24 maja do kin w Polsce romantycznego komediodramatu "Gloria Bell" miała na sobie diamentowy naszyjnik oraz diamentowo-szmaragdowe kolczyki. Moore dawno nie wyglądała tak dobrze!

Julianne Moore na Festiwalu Filmowym w Cannes

Zobacz zdjęcia Julianne Moore na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes w GALERII. Z kolei zwiastun filmu "Gloria Bell" możecie obejrzeć już teraz poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: CANNES 2019 - Selena Gomez, Paweł Pawlikowski, Tilda Swinton [ZDJĘCIA]