Cara Delevingne i Ashley Benson razem na Instagramie. O romansie aktorki Ashley Benson i modelki Cary Delevingne zaczęło się mówić w kwietniu 2018 roku po serii zdjęć wykonanych przez paparazzi. Choć panie do tej pory nie wypowiedziały się publicznie na temat swojego rzekomego związku, to po najnowszych zdjęciach, na których okazują sobie czułości, fani nie mają żadnych wątpliwości co charakteru ich relacji. Wspólne zdjęcie Cary Delevingne i Ashley Benson pojawiło się na Instagramie Jamiego Mizrahi, po ostatnim pokazie Karla Lagerfelda dla Chanel. To pierwsze tak bliskie zdjęcie pary, które ukazało się w mediach społecznościowych. 

Ashley Benson i Cara Delevingne razem ZDJĘCIA

Cara Delevingne jest pierwszą dziewczyna, z którą umawia się Ashley Benson. Aktorka znana widzom z roli Hanny w serialu "Pretty Little Liars" podobno czuje się w tej relacji bardzo szczęśliwa.

"To pierwsza dziewczyna, z którą [Ashley] się umawia. Ta relacja z Carą jest jej pierwszym 'zdrowym' związkiem i wszystko z nią wydaje się być bardzo łatwe" - donosi źródło US Weekly.

Ashley Benson i Cara Delevingne po raz pierwszy spotkały się na planie filmu "Her Smell", w którym obydwie wystąpiły.

Zobacz zdjęcia Benson i Delevingne w naszej galerii --->