Cara Delevingne, jedna z najbardziej znanych modelek świata i Ashley Benson, gwiazda serialu "Pretty Little Liars" poznały się na planie filmu "Her Smell". Status ich związku przez dłuższy czas pozostawał niejasny, mimo że w mediach pojawiały się ich wspólne zdjęcia zrobione przez paparazzich. Dopiero w czerwcu 2019 roku Delevingne opublikowała na swoim Instagramie filmik z Benson i tego samego dnia dziewczyny pokazały się razem na nowojorskiej gali TrevorLIVE wspierającej młodzież LGBTQ. Tego wieczoru modelka wygłosiła wzruszającą przemowę, w której wyznała, że Benson jest "miłością jej życia". Pojawiły się również plotki, że gwiazdy zdecydowały się na zaręczyny.

Cara Delevingne i Ashley Benson rozstały się

Niestety wiele wskazuje na to, że po dwóch latach związku Cara Delevingne i Ashley Benson zdecydowały się rozstać. Informacje o końcu ich relacji miały potwierdzić już serwisy "People" oraz "E! Online". - Cara i Ashley zawsze miały swoje wzloty i upadki, ale to już koniec. Ich związek właśnie dobiegł końca - mówi źródło jednego z portali. Związek gwiazd miał rozpaść się na początku kwietnia, a wszystko przebiegło w przyjaznej atmosferze. Na razie żadna z nich nie zdecydowała się na oficjalne potwierdzenie krążących plotek. 

To nie pierwszy raz, kiedy internet obiegły informacje o tym, że Delevingne i Benson rozstały się. W grudniu ubiegłego roku na Twitterze modelki pojawił się tweet: - Ashley i ja zerwałyśmy. Wpis dosyć szybko został usunięty, co spowodowało spekulacje fanów, jakoby konto Cary zostało zhakowane.