Cara Delevingne oświadczyła się Ashley Benson? Para spotyka się już od roku. Status ich związku przez dłuższy czas pozostawał niejasny. Sytuacja się zmieniła, kiedy 17 czerwca 2019 roku modelka opublikowała na swoim Instagramie filmik z Benson. Co więcej, tego samego dnia dziewczyny pokazały się w duecie na nowojorskiej gali TrevorLIVE, wspierającej młodzież LGBTQ. Tego wieczoru autorka piosenki "I Feel Everything" wygłosiła wzruszającą przemowę, w której wyznała, że Benson jest "miłością jej życia". Według magazynu "US Weekly" Delevingne i Benson już nawet zamieszkały razem. 

Cara Delevingne zaręczyła się z Ashley Benson?

Ostatnio Cara Delevingne i Ashley Benson, zdecydowały się na to, aby wybrać się na wspólny urlop, i były widziane na ulicach francuskiego kurortu Saint-Tropez. Spacerując po prowansalskim miasteczku, para trzymała się zaręce i wyglądały na bardzo szczęśliwe. Szczególną uwagę zwróciły pierścionki, jakie zdobiły ich palce.

Fani pary zgodnie stwierdzili, że Cara Delevingne i Ashley Benson prawdopodobnie się zaręczyły. Obie gwiazdy jednak konsekwentnie milczą na razie na temat swojej relacji, a także domniemanych zaręczyn. 

Zdjęcie pierścionków Cary Delevingne i Ashley Benson możecie znaleźć w naszej GALERII >>