Cardi B i Offset rozwodzą się. Autorka megahitu "Bodak Yellow" w środę ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że nie jest już z ojcem swojego dziecka. Nominowana do Grammy 26-latka wyznała, że z jej rówieśnikiem z zespołu Migos nadal łączą ją przyjaźń i dobre relacje biznesowe. Dlaczego więc postanowili się rozstać? Cardi B podała dość ogólny powód rozstania z mężem.

- Darzymy się miłością, ale sprawy między nami nie układały się już od dłuższego czasu i nie jest to niczyja wina. Może zająć trochę czasu, zanim uzyskamy rozwód. Zawsze będę miała dla niego dużo miłości, ponieważ jest ojcem mojej córki - wyjaśniła w specjalnym nagraniu dla swoich fanów.

Cardi B i Offset rozwodzą się

Przypomnijmy, że pod koniec czerwca wyszło na jaw, że Cardi B i Offset nie tylko się zaręczyli, ale także, że już we wrześniu 2017 roku wzięli ślub w tajemnicy przed mediami i fanami. Na początku kwietnia raperka ogłosiła w telewizyjnym programie "Saturday Night Live", że jest w ciąży z muzykiem. Ich córka, Kulture Kiari Cephus, przyszła na świat 10 lipca.

Zobacz ostatnie wspólne zdjęcia Cardi B i Offseta w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: 18-letni Polak wygrał włoski "Mam talent!"