Cardi B i Offset wzięli ślub w sekrecie, i to już w zeszłym roku! Para, której publiczne zaręczyny odbyły się podczas jednego z koncertów w październiku, podobno już we wrześniu (!) była małżeństwem. Cała sprawa wyszła na jaw podczas wczorajszego rozdania nagród BET. Offset odbierając nagrodę, podziękował Cardi B, nazywając ją swoją "żoną". Przemowa rapera zainicjowała śledztwo portalu TMZ, który dotarł do aktu małżeństwa Cardi B i Offseta, złożonego 20 września 2017 r. w hrabstwie Fulton w stanie Georgia. Jak zauważył TMZ, certyfikat musiał zostać złożony po ceremonii, co oznacza, że ​​pobrali się nawet wcześniej!

Cardi B i Offset wzięli ślub!

"Oficjalne oświadczyny" Cardi B i Offseta odbyły się 27 października, na scenie, podczas Philly Powerhouse. Film z zaręczyn pary szybko stał się hitem internetu:

 

@Migos' #Offset proposes to @iamcardib at #PowerhousePhilly! #CardiB #Migos

Post udostępniony przez Power 99 (@power99philly) Paź 27, 2017 o 8:11 PDT


ZOBACZ TEŻ: CARDI B - Kim jest raperka, która zdeklasowała Nicki Minaj? To była striptizerka i członkini gangu...

Cardi B ujawniła, że ślub był bardzo skromny, a ona nie miała na sobie nawet sukni ślubnej. Jedyną osobą na ceremonii była kuzynka raperki, a do ślubu doszło w dniu zaręczyn! Cardi B i Offset jako małżeństwo są bardzo szczęśliwi. Raperka spodziewa się obecnie ich pierwszego dziecka. A tak skomentowała ślub z członkiem grupy Migos:

"Jest tak wiele chwil, którymi dzielę się ze światem, ale są też chwile, które chcę zachować dla siebie! Ślub był jedną z tych chwil! Nasz związek był pełen wzlotów i upadków, ale byliśmy tak zakochani, że nie chcieliśmy się nawzajem stracić. Powiedziałam, "TAK" bez sukni, bez makijażu i bez pierścionka! Doceniam i kocham mojego męża tak bardzo, że chciałam mieć tę wyjątkową chwilę, o której marzy każda dziewczyna, kiedy on padł na kolana i włożył pierścionek na mój palec, i on to dla mnie zrobił."

Zobaczcie wspólne zdjęcia Cardi B i Offseta w naszej GALERII -->