Cardi B już wkrótce po raz drugi zostanie matką. 28-letnia gwiazda amerykańskiego hip-hopu ogłosiła swoją ciążę w trakcie niedzielnej gali BET Awards 2021 w Los Angeles. Wykonawczyni przeboju "WAP" (wideoklip do tego utworu wygrał w kategorii Najlepszy teledysk) pojawiła się na scenie podczas występu swojego męża, rapera znanego jako Offset, i jego kolegów z popularnej grupy Migos. Artystka miała na sobie obcisły kombinezon z półprzezroczystego materiału, który mocno wyeksponował jej już wyraźnie zaokrąglony brzuch.

Cardi B i Offset spodziewają się drugiego wspólnego dziecka

Radosnymi nowinami o swoim odmiennym stanie Cardi B podzieliła się następnie w mediach społecznościowych. Na jej oficjalnym profilu na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie z ciążowej sesji, na którym nagie ciało artystki zakrywa częściowo jedynie biała farba.

#2 - napisała gwiazda i oznaczyła w poście swojego ukochanego.

Przypominamy, że Cardi B i Offset po raz pierwszy zostali rodzicami w lipcu 2018 roku. Muzyczna para powitała na świecie córeczkę o imionach Kulture Kiari. W grudniu tego samego roku Cardi B ogłosiła, że są z Offsetem w separacji. Udało im się jednak pokonać kryzys i wrócili do siebie.

Zobacz pierwsze zdjęcia Cardi B w drugiej ciąży już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Cardi B z córką na okładce amerykańskiego Vogue'a!