Mąż Cardi B błaga ją o przebaczenie! Raperka znana w środowisku muzycznym jako Cardi B, jakiś czas temu rozstała się z mężem i została sama z 5-miesięczną córeczką. Gwiazda dodała na Instagram wideo, na którym mówi fanom, że ona i Offset mają zamiar się rozwieść. W międzyczasie, do sieci wyciekł film, na którym członek grupy Migos "dobrze bawi" się w towarzystwie niejakiej Summer Bunni. Podobno to właśnie niewierność mężczyzny doprowadziła do tego, że Cardi B i Offset rozstali się. Teraz raper błaga ukochaną o wybaczenie.

Cardi B i Offset rozstali się. Raper błaga o wybaczenie

Offset na swoim Instagramie zamieścił wideo, w którym mówi, że ma tylko jedno życzenie urodzinowe. Członek grupy Migos, zwracając się bezpośrednio do Cardi B, wyznał, że cały czas ma nadzieję na odzyskanie ukochanej:

"Przechodzimy teraz przez wiele rzeczy, ale chcę cię przeprosić Cardi. Ośmieszyłem cię, doprowadziłem do szału".

Raper próbował powstrzymać łzy, kiedy przyznał się do swojej niewierności, dodając:

"Brałem udział w czymś, w czym nie powinienem uczestniczyć, i przepraszam. Wiesz, co staram się powiedzieć? Za złamanie serca, za złamanie naszej obietnicy, złamanie Bożej obietnicy i bycie samolubnym mężem. Przepraszam. Staram się być lepszym człowiekiem. Chcę to zostawić za sobą. Przepraszam cię, Cardi, kocham cię. Chcę móc spędzić resztę życia z tobą. Tylko bawiłem się tą dziewczyną. Mam nadzieję, że mi wybaczysz. Moje jedyne życzenie urodzinowe, to powrót do Ciebie."

Cardi B na ten moment nie odniosła się do wideo zamieszczonego przez jej męża. Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

Zobacz wideo, które nagrał Offset do Cardi B --->