Cardi B wystąpiła z 16-miesięczną córką na okładce amerykańskiego Vogue'a. Raperka zaistniała w branży zaledwie trzy lata temu, ale dziś znają ją już w zasadzie wszyscy, którzy choć trochę interesują się światem muzyki. Cardi B może pochwalić się wynikami, jakich do tej pory nie osiągnęła żadna z raperek w historii - jest m.in. pierwszą artystką, która trafiła na szczyt zestawienia Billboard Hot 100 z utworem, w którym nie pojawił się żaden gość. Zanim została raperką, jej życie nie wyglądało jednak kolorowo. Cardi w przeszłości była pracowniczką supermarketu, striptizerką, a nawet... członkinią gangu. Dziś spełnia się w roli mamy, a ze swoja córeczką wystąpiła właśnie na okładce Vogue'a.

Cardi B z córką w Vogue

Córka Cardi B przyszła na świat w lipcu 2018 roku, a ojcem dziewczynki jest członek grupy Migos - raper o pseudonimie Offset. Para postanowiła nazwać dziecko Kulture Kiari Cephus i chociaż brzmi to bardzo oryginalnie, chyba nikt, kto choć trochę zna tę niezwykle charyzmatyczną artystkę, nie spodziewał się, że nazwie swoje dziecko zupełnie zwyczajnie. Cardi B w rozmowie z Vogue opowiedziała o tym, jak córka zmieniła jej życie:

"Co mogę powiedzieć o byciu mamą? Nieco trudniej jest wszystko pogodzić, ale macierzyństwo jest dobre dla umysłu. Na przykład, gdy bawię się z córką, zapominam o problemach" - mówi Cardi w Vogue.

Cardi B w Vogue opowiedziała też o tym, jak poradziła sobie ze zdradą partnera. Offset zdradził raperkę niedługo po tym, jak urodziła ich wspólne dziecko. Cardi zdecydowała się przebaczyć mężczyźnie, przez co spadło na nią sporo krytyki:

"Wszyscy w mediach społecznościowych zachowują się tak, jakby ich związki były idealne. I to jest dla mnie szalone. Jestem otoczona tyloma kobietami i zawsze jest jakaś kobieta, która mówi o tym, jak kocha swojego mężczyznę, ale jej mężczyzna nie jest stabilny finansowo, ma problem z mamą lub seks nie jest już tak dobry. Każdy ma problemy. Ja wierzę w przebaczenie. Ja i mój mąż modliliśmy się za nasz związek. Przychodzili do nas księża. I doszliśmy do porozumienia, jesteśmy teraz my przeciwko światu. On mnie wspiera w każdej sytuacji, ja mogę liczyć na niego [...] Dla mnie monogamia jest jedynym rozwiązaniem. Pożałujesz, jeśli mnie zdradzisz."

Zdjęcia Cardi B z córką obejrzycie w GALERII.