Dziecko Carli Bruni i Nicolasa Sarkozy`ego przyszło na świat 19 października. Pierwsza dama Francji urodziła około godziny 20, a wszystko, zgodnie z planem odbyło się w klinice La Muette w 16. dzielnicy Paryża. Ponieważ Nicolas Sarkozy musiał udać się na ważne spotkanie do Frankfurtu, wpadł do szpitala tylko na chwilę.   

Dziewczynka jest pierwszym dzieckiem Nicolasa Sarkozy`ego i Carli Bruni. Para jest małżeństwem od 2008 roku, kilka miesięcy po spotkaniu na kolacji organizowanej przez Jacquesa Séguéla. Prezydent Republiki Francuskiej jest już ojcem trzech synów z dwóch poprzednich małżeństw: Pierre`a i Jeana, którzy urodzili się ze związku z Marie-Dominique Culioli, oraz Louisa, którego matką jest Cécilia. Carla Bruni urodziła zaś swoje drugie dziecko, ponieważ jest już mamą Auréliena, którego ojcem jest filozof  Raphaël Enthoven.

Cała ta patchworkowa rodzinka będzie mieszkać w Pałacu Elizejskim oraz hotelu w 16.dzielnicy Paryża. A kiedy zapragnie odpocząć i zaczerpnąć świeżego powietrza może się zawsze udać do willi Cap Nègre.  

Najbliższe tygodnie szczęśliwych rodziców zapowiadają się po znakiem nocy przerywanych płaczem i karmieniem maleństwa. Pierwsze miesiące zbiegną się natomiast z kampanią prezydencką, w której Nicolas Sarkozy będzie się ubiegać o odnowienie mandatu prezydenta Francji. Jego największym rywalem może więc nie być kandydat socjalistów, ale… brak snu.