Caroline Wozniacki w zeszłą sobotę wyszła za mąż za Davida Lee, byłego koszykarza NBA. Para stanęła na ślubnym kobiercu po ponad półtorej roku od zaręczyn. 36-letni Amerykanin oświadczył się siedem lat młodszej od siebie sportsmence w listopadzie 2017 roku, kilka dni po kończącym sezon turnieju Masters. Ślub i wesele duńskiej tenisistki polskiego pochodzenia odbyło się w malowniczej miejscowości Castiglion del Bosco we włoskiej Toskanii.

Wśród ponad 100 gości nie zabrakło znanych osobistości ze świata sportu. Na weselu Caroline Wozniacki bawiły się m.in. Agnieszka i Urszula Radwańskie oraz Niemka, Angelique Kerber.

Ślub Caroline Wozniacki w Toskanii

Siostry Radwańskie chętnie dzieliły się zdjęciami z hucznej ceremonii w mediach społecznościowych. Dzięki temu wiemy, jak młoda para i ich goście prezentowali się podczas wesela oraz odbywających się na następny dzień poprawinach. Ula przyszła na ślub w ciemnozielonej sukience, a Agnieszka w różowej sukni z górą ozdobioną cekinami. Kreacje obydwu sióstr stworzyła dla nich polska marka Just Paul.

Na poprawinach tenisistki bawiły się już w swobodniejszych sukienkach w modne kwiatowe wzory. Zobacz zdjęcia z włoskiego ślubu Caroline Wozniacki w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Agnieszka Radwańska nagrała piosenkę z Caroline Wozniacki [WIDEO]