Nie żyje Caroline Bittencourt. Znana modelka zginęła w wieku 37 lat. Do tragedii doszło w niedzielę, 28 kwietnia 2019 w Ilhabel u wybrzeża Sao Paolo. Jak donoszą zagraniczne media, gwiazda brazylijskiego modelingu wypadła za burtę w czasie sztormu. Wiejący z prędkością ponad 104 km na godzinę wiatr porwał modelkę ze statku wprost do oceanu. Jej mąż, Jorge Sestini, wskoczył za nią do wody, ale niestety nie udało mu się uratować żony. Caroline Bittencourt utonęła.

Brazylijska modelka utonęła podczas sztormu

Męża Caroline Bittencourt uratowano trzy godziny później. Ciało modelki odnaleziono dopiero w poniedziałek po południu, ponad 20 km od miejsca, w którym zaginęła.

Krążące w mediach doniesienia o tym, że Caroline Bittencourt wyskoczyła z katamaranu, aby ratować swoje dwa psy, które wpadły do wody, nie są prawdą. Jak donosi "The Sun", rodzina modelki zdementowała te plotki.

- Jorge powiedział mi, że fala uderzyła w bok statku. Jej siła oraz ogromne podmuchy wiatru sprawiły, że Carol straciła równowagę i wpadła do wody - wyjaśnił ojciec modelki, Orley Bittencourt.

- Błagał ją, aby zachowała spokój i mówił, że już po nią płynie. Widział, jak znika pod wodą, ale szalejący sztorm nie pozwolił mu do niej dopłynąć. Szukał mojej córki przez trzy godziny aż sam stracił z oczu statek - dodał.

Caroline Bittencourt osierociła swoją 17-letnią córkę, Isabelle.

Zdjęcia Caroline Bittencourt możecie obejrzeć w galerii.

SPRAWDŹ TEŻ: ŚMIERĆ MODELA na wybiegu podczas pokazu mody na Sao Paolo Fashion Week [FOTO]