Caroline Wozniacki jest w ciąży. 30-letnia była tenisistka, a prywatnie przyjaciółka Agnieszki Radwańskiej, wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Radosną nowinę przekazała fanom na Instagramie publikując fotografię z małymi bucikami, zdjęciem USG i informacją, że jej córeczka przyjdzie na świat w czerwcu 2021 roku. - Nie możemy się doczekać czerwca, kiedy spotkamy się z naszą małą córeczką - napisała. Ojcem dziecka jest koszykarz i mistrz ligi NBA - David Lee, którego tenisistka poślubiła w 2019 roku.

Caroline Woznaicki zostanie mamą. Zdradziła płeć dziecka

Caroline Wozniacki jest jedną z najbardziej znanych tenisistek na świecie. Dunka polskiego pochodzenia swoją karierę zaczynała w podobnym czasie, co Agnieszka Radwańska i nieoczekiwanie zrezygnowała z występów na korcie w ubiegłym roku w wieku 29 lat. Chociaż początkowo wszyscy myśleli, że powodem jej decyzji jest choroba (tenisistka choruje na reumatoidalne zapalenie stawów) okazało się, że Wozniacki po prostu stwierdziła iż "w tenisie osiągnęła już wszystko, o czym marzyła".

W oświadczeniu, które opublikowała na Instagramie wyznała, że pragnie teraz skupić się na założeniu rodziny i spełnianiu innych marzeń.

Serdecznie gratulujemy!