Caroline Wozniacki urodziła! Emerytowana gwiazda kobiecego tenisa w poniedziałek wieczorem zamieściła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie pierwsze zdjęcie z nowo narodzonym maleństwem. Z wpisu trzydziestoletniej Dunki, której rodzice są Polakami, dowiadujemy się, że dziecko pojawiło się na świecie w piątek, 11 czerwca. Przyjaciółka Agnieszki Radwańskiej podzieliła już się ze swoimi obserwatorami wszystkimi szczegółami.

Caroline Wozniacki urodziła - znamy płeć i imię dziecka

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tenisistka i jej mąż, amerykański koszykarz David Lee, doczekali się córeczki. Dziewczynka otrzymała na imię Olivia i będzie nosiła podwójne nazwisko - po obojgu rodzicach.

Trzyosobowa rodzina. Olivia Wozniacki Lee, urodzona 11 czerwca 2021 - napisała świeżo upieczona mama pod uroczą fotografią z mężem i córką.

Pod postem Caroline Wozniacki pojawiły się już tysiące komentarzy z gratulacjami od fanów i znajomych ze świata sportu i show-biznesu. Miłe wiadomości opublikowali już m.in. narciarka alpejska Lindsey Vonn, modelka i aktorka Brooklyn Decker oraz tenisistka Jelena Wiesnina.

Redakcja Gala.pl przyłącza się do życzeń.

Zobacz pierwsze zdjęcie Caro Wozniacki z jej córeczką już teraz w naszej GALERII.

CZYTAJ TEŻ: Caroline Wozniacki jest w ciąży. Przyjaciółka Radwańskiej spodziewa się pierwszego dziecka