Carrie Underwood jest w ciąży. 35-letnia piosenkarka ogłosiła to w dość nietypowy sposób. Amerykańska gwiazda podzieliła się bowiem tą radosną informacją ze swoimi fanami na Instagramie w nagraniu wideo, na którym... ogłasza swoją nadchodzącą trasę koncertową. Artystka zdecydowała się wprost przyznać, dlaczego tournee o nazwie Cry Pretty 360 Tour promujące jej nową płytę rozpocznie się dopiero w maju 2019 roku. - Możecie się zastanawiać lub pytać, dlaczego moja trasa rozpocznie się dopiero w maju. Cóż... jejku! Mike, Isaiah i ja jesteśmy przeszczęśliwi i podekscytowani faktem, że nasza gromadka już wkrótce się powiększy - powiedziała rozpromieniona. Chłopiec czy dziewczynka? Carrie Underwood na razie nie zdradziła, który to miesiąc ciąży, ani czy zna już płeć swojego dziecka.

Carrie Underwood w ciąży z drugim dzieckiem

Przypomnijmy, że Carrie Underwood i jej mąż - były zawodnik NHL Mike Fisher po raz pierwszy zostali rodzicami w 2015 roku. Ich syn, Isaiah Michael Fisher ma już trzy lata. O swoich planach macierzyńskich piosenkarka opowiadała już jakiś czas temu w rozmowie z magazynem "Redbook".  - Mam 35 lat , możliwe więc, że przegapiliśmy już swoją szansę na posiadanie dużej rodziny - wyznała w wywiadzie. - Od dawna rozmawiamy o adopcji i chcielibyśmy to zrobić, gdy nasze dziecko - lub dzieci - będą już trochę starsze - powiedziała.

Jak widać, biologia okazała się dla Carrie Underwood łaskawa, dzięki czemu wokalistka i jej partner już wkrótce przywitają na świecie swoje kolejne wspólne dziecko.

Zdjęcia Carrie Underwood i Mike'a Fishera możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MARTA KACZYŃSKA urodziła! Znamy płeć dziecka i wiemy, jak wygląda [ZDJĘCIA]