Carrie Underwood kilkukrotnie poroniła przed aktualną ciążą. 35-letnia wokalistka country w ostatnim wywiadzie zdradziła, że w ciągu ostatnich dwóch lat trzy razy nie donosiła ciąży. Gwiazda, która w sierpniu ogłosiła, że razem ze swoim mężem, Mike'em Fisherem, spodziewają się swojego drugiego dziecka, zdecydowała się na to szczere wyznanie w rozmowie dziennikarką programu CBS Sunday Morning. Przyznała, że 2017 rok zupełnie nie poszedł po jej myśli.

- Planowałam, że będzie to rok, w którym będę pracować nad nową muzyką i urodzę dziecko. Zaszłam w ciążę na początku 2017 roku i nie wyszło. To się zdarza. Wtedy pomyślałam sobie: "Dobrze, Boże, to jeszcze nie był ten czas". I to jest w porządku. Pozbieramy się i przejdziemy przez to. Wiosną ponownie zaszłam w ciążę i też się nie udało - wyznaje.

Carrie Underwood poroniła trzy razy

Carrie Underwood zdradziła, że po raz kolejny zaszła w ciążę na początku 2018 roku i niestety poroniła trzeci raz z rzędu

- W tamtym momencie zaczęłam mieć myśli w stylu: "Dobra, o co chodzi? Co to wszystko znaczyć?". Przez cały ten okres tworzyłam nowe piosenki np. chwilę po tym, gdy dowiedziałam się, że straciłam dziecko, musiałam iść na sesję. I wtedy myślałam sobie: "Zrób to. Wiesz, że nie możesz tu siedzieć i w kółko o tym myśleć. Chcę pracować" - wspomina.

Carrie Underwood nie ukrywa, że przez dłuższy czas bardzo ciężko jej było zgrywać dobrą minę do złej gry podczas publicznych wystąpień. Nawał obowiązków pozwolił jej jednak odciągnąć myśli od przykrych zdarzeń.

- W moim życiu działo się tyle okropnych rzeczy, a musiałam się uśmiechać, udzielać wywiadów i brać udział w sesjach zdjęciowych. Podejrzewam jednak, że to podziałało jak terapia - zdradza.

Gwiazda przyznaje, że mimo wszystko starała się nie wściekać i skupiać się na tym, ile szczęścia daje jej mąż, przyjaciele, niesamowita praca i wspaniały syn. Gdy myślała, że poroniła kolejny raz, zaczęła intensywnie rozmawiać z Bogiem.

Nie mogłam przestać płakać i myślałam sobie: "Dlaczego wciąż zachodzę w ciążę skoro nie mogę urodzić dziecka? Co to ma być? Zamknij te drzwi albo pozwól mi urodzić dziecko - mówi w wywiadzie.

Artystka wspomina, że po tym dramatycznym weekendzie poszła w poniedziałek do lekarza, aby potwiedzić kolejne poronienie. Okazało się jednak, że wszystko jest w porządku! 

- Pomyślałam sobie: "Wysłuchał mnie!". Nie, żeby nie robił tego mnie wcześniej. Ale, może, nie wiem, tym razem mnie naprawdę wysłuchał - wspomina.

Zdjęcia Carrie Underwood znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ: Modelka zaczęła rodzić na pokazie bielizny Rihanny [FOTO]