Catherine Deneuve zmaga się z poważnymi problemami ze zdrowiem. 76-letnia aktorka, znana z takich kultowych filmów, jak "Wstręt", "Piękność dnia" i "Indochiny", w nocy z wtorku na środę trafiła do jednego z paryskich szpitali. O chorobie ikony francuskiego kina jako pierwszy poinformował dziennik "Le Parisien". Co jej dolega? Jak donosi gazeta, stan zdrowia Catherine Deneuve "jest poważny" i wymaga "szeroko zakrojonych badań".

Catherine Deneuve w szpitalu

"Le Parisien" nie podał, do którego konkretnie szpitala trafiła Catherine Deneuve, ani z jaką dokładnie zmaga się chorobą. Z kolei włoskie media podają, że aktorka trafiła do szpitala z objawami zwykłego "osłabienia". Nie da się ukryć, że doniesienia o złym stanie zdrowia francuskiej gwiazdy są sporym zaskoczeniem. Deneuve jest wciąż bardzo aktywna zawodowo. W tym roku na ekrany kin trafiły bowiem aż trzy nowe filmy z jej udziałem.

Dodajmy, że Catherine Deneuve po raz ostatni publicznie widziana była 17 października na paryskiej premierze biograficznego kryminału "Irlandczyk w reżyserii Martina Scorsese.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia i pełnej formy.