Catherine Zeta Jones i Michael Douglas to małżeństwo z bardzo długim stażem. Para chętnie wspólnie pozuje na czerwony dywanie, jednak na prywatnych zdjęciach okazują sobie najwięcej czułości.

Ostatnie lata ich życia nie były łatwe, ale jak to w małżeństwie – raz lepiej, raz gorzej. Razem wychowują dwójkę dzieci – szesnastoletniego Dylana Michaela i trzynastoletnią Carysę Zetę. Przetrwali burzę dotyczącą różnicy wieku (Catherine jest młodsza od niego o 25 lat), przetrwali separację, chorobę nowotworową aktora. Catherine Zeta Johnes i Michael Douglaswciąż okazują sobie czułość.

Catherine Zeta Johnes i Michael Douglas to jedna z par w Hollywood z najdłuższym stażem. Aktorzy są razem od 16 lat, ale nie było im łatwo. W 2011 roku Catherine zmagała się z chorobą dwubiegunową, a Michael walczył z rakiem gardła.Parze wspólnymi siłami udało się powrócić do zdrowia. 

Niestety w sierpniu 2013 roku para wyznała, ze jest w separacji. Zakochani powiedzieli, że muszą od siebie odpocząć. Kryzys w ich związku uważano za etap przejściowy i nie mylono się.  Już w marcu 2014 roku para pokonała kryzys. Dziś Catherine Zeta Johnes i Michael Douglas stanowią jedno z najbardziej wytrwałych małżeństw w Hollywood. Para nie tylko pokonała kryzys w związku, ale również świetnie radzi sobie ze swoimi pociechami - Dylanem Michaelem i Carysą Zetą. 

Catherine i Michael wzięli ślub 18 listopada 2000 roku. Niewielu jednak wie, że zakochani obchodzą urodziny ..tego samego dnia! Para jak co roku wspólnie świętowała ten wyjątkowy dla nich dzień. Z tej okazji Catherine Zeta Johnes pochwaliła się zdjęciem z mężem. 

Kilka dni temu para obchodziła 16. rocznicę ślubu. By uczcić ten wyjątkowy dla nich dzień aktorka wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie ze ślubu.  

 

 

Happy Anniversary Darling. 16 years ago today was the happiest night of my life.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) 18 Lis, 2016 o 9:49 PST

 

Zobaczcie w naszej galerii czułe zdjęcia pary!