Cavaliada 2019. Ostatnie eliminacje do Finału Pucharu Świata, które odbędą się w Krakowie w Tauron Arenie 28.02-3.03.2019, to wspaniałe widowisko jeździeckie i niesamowite sportowe emocje, które śledzi tysiące ludzi na żywo, jak również przed telewizorami. W wydarzeniu biorą udział również gwiazdy, osobowości medialne oraz celebryci. Między innymi Borys Szyc, Kasia Sokołowska, Piotr Kraśko, Daniel Olbrychski, Kamila Szczawińska, Renata Kaczoruk, Ilona Ostrowska, Michał Mikołajczak i wielu wielu innych. To świetna okazja, żeby obserwować ten piękny sport.  W sobotę i niedzielę Cavaliadę w Krakowie i Warszawie odwiedzi najwięcej z zaproszonych gości i gwiazd. W tych dniach będzie najwięcej atrakcji dla publiczności oraz odbędą się najważniejsze finałowe konkursy. Pozostałe szczegóły PONIZEJ.

Finał Ligi Europy Centralnej CAVALIADA to spektakl, w którym konie, o wartości przewyższającej ceny luksusowych samochodów, oraz światowej sławy zawodnicy wzbudzą największe emocje wśród ponad osiemnastotysięcznej publiczności. W Warszawie po raz ósmy odbędzie się finał Cavaliady Tour. Wyłoni on trzech zawodników, którzy reprezentować będą Europę Centralną podczas Finału Pucharu Świata w skokach przez przeszkody.

Cavaliada Tour to największe w tej części świata jeździeckie show. Jako jedyny cykl zawodów w Polsce autoryzowany jest przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). 160 najlepszych zawodników oraz 280 najwspanialszych koni zmierzy się w 12 konkursach o łącznej puli nagród ponad 500 000 zł. W programie oprócz konkursów sportowych znajdą się występy husarii, pokazy woltyżerki, prezentacja koni czystej krwi, a także prezentacje ogierów.

Każdy wieczór Cavaliady to inna forma rywalizacji, przygotowana specjalnie po to, by w najbardziej emocjonujący sposób bawić publiczność. W czwartek w konkursie "Potęgi Skoku" zawodnicy prześcigać się będą w wysokości pokonywanych przeszkód, w piątek w równoległym konkursie zespoły kobiet i mężczyzn współzawodniczyć będą w ramach konkursu Venus kontra Mars. W sobotę atrakcją wieczoru będzie konkursu Speed&Music, rozgrywany w rytmie najnowszych hitów muzycznych. Niedziela to z kolei dzień najważniejszego konkursu sportowego Grand Prix.

Cavaliada to nie tylko prestiżowe zawody sportowe, ale przede wszystkim okazja do niecodziennych  spotkań ludzi biznesu, polityki i gwiazd znanych z pierwszych stron gazet.