Cedric Gervais ma nową dziewczynę! Plotki o tym, że Sandra Kubicka i jej narzeczony rozstali się, pojawiły się w mediach miesiąc temu. Polska modelka i francuski DJ byli ze sobą trzy lata, mieszkali razem w Miami, planowali ślub i huczne wesele, a o ich szczegółach Kubicka opowiadała nam w wywiadzie dla Gala Studio. Mieli nawet ustaloną datę ślubu, modelka wybrała również suknię na ten wyjątkowy dzień. No właśnie, i co się stało? Sandra Kubicka i Cedric Gervais usunęli wszystkie wspólne zdjęcia na Instagramie, przestali się też obserwować. Media rozpoczęły spekulacje, jakoby Kubicka i Gervais mieli się rozstać. Para oficjalnie nie skomentowała plotek o zerwaniu, ale DJ odpowiedział fance, która pod jednym z jego zdjęć zapytała: "Czy Twój ślub z Sandrą jest nadal aktualny?" krótkim "tak". Chwilę później Sandra Kubicka dodała jeszcze: "dziecinne kłótnie". Czyżby jednak nie udało im się uratować związku? Cedric Gervais właśnie opublikował zdjęcie z nową dziewczyną!

Sandra Kubicka i Cedric Gervais rozstali się

Narzeczony Sandry Kubickiej ma już nową ukochaną? Wiele na to wskazuje. Dziś na Instagramie francuskiego DJa pojawiło się zdjęcie z blond pięknością. Cedric Gervais fotografię podpisał: 

"Każdy kowboj potrzebuje swojej kowbojki."

Musicie przyznać, że opis zdjęcia jest dosyć wymowny... Oto co, udało nam się ustalić. Sandra Kubicka przyjęła zaręczyny Cedrica Gervaisa w święta Bożego Narodzenia. Ślub planowany był na 2019 rok. Jednak niedawny wyjazd pary na Ibizę zakończył się wielką kłótnią. Jak się okazało, DJ nie był odporny na wdzięki fanek, a Sandra zobaczyła wiadomości od jednej z kochanek w telefonie narzeczonego, z czym on nawet się nie krył! Modelka dała mu ultimatum: albo odcina się od „starego” życia DJ’a - casanovy i wybiera życie w monogamii z nią, albo wyprowadza się. Gervais miał się zdenerwować, że jego dziewczyna stawia mu ultimatum w towarzystwie jego znajomych i wtedy usunął ich wszystkie wspólne zdjęcia. Następnego dnia przesłał jej kwiaty i błagał o wybaczenie, co zakochana modelka „kupiła”. 

Niestety, po powrocie do ich domu w Miami ze skruchy pozostało niewiele, a w piątkowy wieczór po kolejnej kłótni muzyk wymknął się z domu, aby spędzić wieczór w towarzystwie groupies. Sandra Kubicka następnego dnia wyprowadziła się z ich wspólnego domu, oddając DJ-owi pierścionek zaręczynowy, którym Cedric Gervais obdarował ją 9 miesięcy temu.

Narzeczony Sandry Kubickiej ma nową dziewczynę!

Kim jest nowa dziewczyna Cedrica Gervaisa? To Ariadna Gutiérrez, 25-letnia kolumbijska aktorka i modelka. W 2014 roku zdobyła tytuł Miss Kolumbii, a rok później I-szej vicemiss w konkursie Miss Universe. To właśnie z jej udziałem rozegrał się głośny skandal, kiedy to podczas koronacji organizatorzy zaliczyli wpadkę i najpierw błędnie ogłosili ją zwyciężczynią konkursu. Ostatecznie korona przypadła Miss Filipin. Ariadna wystąpiła też w pierwszej edycji Celebrity Big Brother. Na Instagramie (@gutierrezary) obserwuje ją 3,2 mln fanów.

Zobaczcie zdjęcia Cedrica i Ariadny w naszej GALERII --->