Najnowszy program "Celebrity Splash" wzbudza wiele kontrowersji. Choć jego emisja została zaplanowana dopiero na wiosnę, gwiazdy już przygotowują się do wielkiego show jakiego w Polsce jeszcze nie było. 

Jaka będzie oglądalność programu? Nie wiadomo. Pewne jest, że "Celebrity Splash" wejdzie do historii najbardziej "kontuzjogennych" programów telewizyjnych.

Niedawno Ilona Felicjańska pochwaliła się w internecie zdjęciem podbitego oka. Jak się okazuje, nie tylko ona doznała poważnych urazów. Nieciekawie wygląda też sytuacja uMoniki Mrozowskiej:

"Miałam bardzo podobną kontuzję do Ilony, tylko nie uderzyłam kolanem w oko, bo to się stało podczas wykonywania salta w przód w momencie, w którym wpadamy w gąbki, one co prawda amortyzują upadek, ale ta energia nie wchodzi prosto w te gąbki, dlatego jeszcze można dostać rykoszetem, np. właśnie kolanem. I zasunęłam sama sobie kolanem w nos, lała się krew, ale nie było to nic poważnego. Nos jest cały, zęby są całe – powiedziała w rozmowie dla portalu Lifestyle Newseria. 

Na tym jednak nie koniec. Do kolejnych kontuzjowanych gwiazd dołączyły również: młoda wokalistka Saszan, która opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie posiniaczonych nóg, a także Elżbieta Jędrzejowska i Aleksandra Ciupa. 

Podobno aktorka Elżbieta Jędrzejewska skręciła kostkę, z kolei modelka Ola Ciupa straciła kawałek... zęba! To jednak wcale nie zniechęciło gwiazd do udziału w programie. Żadna z Pań się  (jeszcze!) nie poddała - nawet otwarcie przyznająca się do tego, że nie potrafi pływać, była Miss Polonia, Rozalia Mancewicz. 

Co jeszcze wydarzy na planie "Celebrity Splash"? Aż strach pomyśleć. Miejmy nadzieję, że wszyscy uczestnicy dotrwają do pierwszego odcinka...