Drugi odcinek "Celebrity Splash" za nami. Pomimo, że uczestnicy musieli zmierzyć się z kolejnymi trudnymi zadaniami, obyło się bez przykrych niespodzianek.

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o wypadku Macieja Dowbora. Prezenter podczas treningów nieszczęśliwie skoczył do wody, co zakończyło się wstrząśnieniem mózgu. Choć miał wystąpić w dzisiejszym odcinku, jego stan pogorszył się na tyle, że musiał zrezygnować z dalszego udziału w show. Na jego miejscu pojawił się Andrzej Młynarczyk, który pożegnał się z programem w ubiegłym tygodniu. Dziś udało mu się zdobyć maksymalną ilość punktów. 

Podobnie została oceniona Odeta Moro-Figurska. Telewidzowie zadecydowali jednak inaczej i to właśnie ona pożegnała się z programem. W kolejnym odcinku nie zobaczymy także Piotra Świerczewskiego oraz Rozalii Mancewicz. 

Jak się okazuje, Andrzej Młynarczyk wykorzystał swoją drugą szansę i powrócił do programu w wielkim stylu. Szkoda, że odbyło się to kosztem zdrowia Macieja Dowbora.

Mamy nadzieję, że prezenter szybko powróci do formy i będzie miał jeszcze nie raz okazję zaskoczyć nas swoimi akrobatycznymi umiejętnościami!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Maciej Dowbor miał wypadek na treningu "Celebrity Splash"!