Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat poznali się około sześć lat temu. Piłkarz przedstawił się jej wówczas jako ..student. Francuska modelka twierdzi, że na początku nie wywarł na niej wielkiego wrażenia. Z kolei Krychowiak twierdzi, że zdobył jej serce już pierwszego dnia.

Zobacz: Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak oto historia ich miłości [ZDJĘCIA]

 Dziś Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat są jedną z najpopularniejszych par w świecie polskiego sportu. Piłkarz i francuska modelka chętnie dzielą się z fanami wspólnymi zdjęciami, a ich konta na Instagramie pękają w szwach od seksownych fotek. Jeszcze kilka dni temu mieliśmy okazję podziwiać zawodnika naszej reprezentacji na wyjątkowo odważnym zdjęciu. Piłkarz opublikował zdjęcie prosto z jacuzzi, a fani od razu zauważyli, że Krychowiak jest.. nagi.

Zobacz: Grzegorz Krychowiak pozuje...nago! To pierwsze tak odważne zdjęcie piłkarza

Teraz do Celia Jaunat postanowiła pobudzić ciekawość internautów. Zaledwie kilka dni temu para wspólnie wyjechała na wakacje do Dubaju, gdzie świętowali podpisanie przez piłkarza kontraktu z francuskim klubem. Wówczas para podzieliła się zdjęciami z wakacji.

Zobacz: Grzegorz Krychowiak podpisał rekordowy kontrakt na zawrotną sumę i wyjechał z ukochaną na luksusowe wakacje

Tym razem fani pary opływają w zachwyty nad sylwetką Celii, która na swoim Instagramie dodała bardzo odważne zdjęcia. Celia Jaunat pozuje w bikini, chwaląc się swoją idealną figurą.