Grzegorz Krychowiak był obecny we włoskim kurorcie przez kilka dni. Potem musiał jednak pojechać na zgrupowanie reprezentacji Polski w Warszawie. Na greckiej wyspie razem z nim odpoczywała jego partnerka Celia Jaunat, której sylwetki i urody może pozazdrościć niejedna gwiazda! Francuska pięknosć cały czas udowadnia bowiem, że Grzegorz Krychowiak to prawdziwy szczęściarz! Celia właśnie wrzuciła do sieci niezwykle kuszące zdjęcia, na widok których jej fanom może zrobić się naprawdę gorąco!

ZOBACZ: ANNA MUCHA nago na Instagramie. Zdjęcie zrobił jej... partner!

Celia Jaunat przyzwyczaiła swoich followersów do tego, że czasem lubi zaszokować, a przy okazji także zachwycić swoich fanów odważnymi fotkami. W końcu jako modelka ma się czym pochwalić! Idealne kształty i egzotyczna uroda to dwa jej niewątpliwe atuty, które często można podziwiać na fotografiach trafiających do sieci. Teraz dodatkowe wrażenie robią na nich także piękne widoki greckiego Santorini!

Jaunat wybrała się do Santorini, gdzie spędziła z Krychowiakiem krótkie wakacje. Ten właśnie wczoraj rozpoczął zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczem eliminacji MŚ 2018 z Rumunią. Krychowiak musi bardzo żałować, że nie mógł zostać dłużej z dziewczyną. Bo ta się dopiero teraz rozkręca na greckiej wyspie!

CZYTA TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK jest w ciąży? Fani są pewni! Oto dowody

Francuska modelka pokazała się ostatnio na Instagramie w kuszącym stroju kąpielowym i łapała promienie słoneczne chwaląc się swoim idealnym ciałem. Fani Celii byli zachwyceni jej figurą i seksapilem. Nic dziwnego. Niektórzy męscy fani modelki muszą pewnie bardzo żałować, że ta jest już zajęta…

Zobaczcie w naszej GALERII, jak Celia korzysta z uroków greckiego Santorini ;-) Zazdrościcie jej takich widoków?