Grzegorz Krychowiak chętnie tytuuje się najprzystojniejszych i najbardziej stylowym piłkarzem w Polsce. Jak wygląda sprawa z jego ukochaną? Celia Jaunat ma się czym pochwalić! Jej zdjęcia chętnie przedrukowują media. A mają się czym posiłkować. W końcu Celia zamieszcza ich setki na swoim Instagramie. Wśród nich nie brakuje tych, na których modelka i dziewczyna Krychowiaka więcej odsłania niż zasłania.

Grzegorz Krychowiak to nie tylko jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy, ale także przedsiębiorca. Niedawno członek polskiej reprezentacji w piłce nożnej na Mudnaial 2018 w Rosji otworzył sklep z eleganckimi ubraniami dla mężczyzn Balmonte, który firmuje swoim nazwiskiem. Na wydarzeniu tym obecna była też jego dziewczyna, Celia Jaunat, kóra zachwycała nie tylko swoją wielojęzycznością, lecz także urodą. Tę na codzień możemy podziwiać na jej Instagarmie, na którym śledzi ją już 156 tys. fanów.

Zobacz: Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak oto historia ich miłości [ZDJĘCIA]

Partnerka Krychowiaka dzieli z piłkarzem dwie największe pasje – modę i zakupy. Dziś para jest już razem prawie siedem lat i chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami w sieci. Dzięki temu mamy okazję podziwiać wdzięki modelki.

Nic dziwnego, że kiedy magazyn France Football opublikował ranking najseksowniejszych WAGs, znalazła się wśród nich nie tylko żona Roberta Lewandowskiego, Anna, ale również dziewczyna Grzegorza Krychowiaka. Celia Jaunat znalazła się wówczas na szóstej pozycji! Modelka słynie z zamiłowania do drogich marek i luksusowych ubrań. Na jej Instagramie znajdziemy wiec mnóstwo zdjęć w wyszukanych stylizacjach, ale nie tylko. Celia Jaunat chętnie prezentuje w mediach społecznościowych swoje niemal nagie wdzięki.

Faktycznie ma się czym pochwalić? Zajrzyjcie do naszej GALERII i przekonajcie się sami ;-)

A co Grzegorz Krychowiak zdradził nam o swoich planach matrymonialnych względem Celii? Zobaczcie w naszym programie "Gala Studio":