Narzeczony Celii Jaunat - Grzegorz Krychowiak niedawno zmienił klub. Polski piłkarz przeszedł z paryskiego Saint Germain do FC Lokomotiv. A to oznacza, że Krychowiak wraz ze swoją narzeczoną musieli opuścić ich ukochany Paryż i przenieść się do znacznie zimniejszej stolicy Rosji – Moskwy. Para przebywa tam już od jakiegoś czasu. Celia Jaunat co i rusz dodaje w sieci zdjęcia z pięknymi zabytkami Moskwy w tle. Piękna modelka pokazała też zdjęcia bardzo eleganckiego apartamentu. Czy to nowe mieszkanie, w którym zamieszka wraz z Grzegorzem?

Celia Jaunat  przeprowadziła się już do Moskwy?

Celia Jaunat przez lata mieszkała w Paryżu. Francję uważa za swoje miejsce na świecie. Podobnie jak jej chłopak – to tam czuje się najlepiej. Nic dziwnego, w końcu Paryż to stolica mody, którą od lat interesuje i inspiruje Celię. Teraz piękna modelka będzie musiała jednak przyzwyczaić się do rosyjskiej pogody i tamtejszej mody. Nie będzie to jednak trudne. Moskwa słynie ze swojego przepychu i bogatego stylu. Czy modelka znalazła już idealne mieszkanie, którego nie powstydziłby się nawet moskiewski oligarcha?

Narzeczona Krychowiaka wybrała już dla nich mieszkanie?

Celia Jaunat zaczęła pokazywać na swoim Instagramie zdjęcia pięknych moskiewskich apartamentów. Czy już wkrótce wraz z Grzegorzem Krychowiakiem zamieszka w jednym z nich? Już się nie możemy doczekać, kiedy Celia i Grzegorz pokażą nam swój nowy dom w Rosji! A Wy?