Wszystko na to wskazuje. Po fali rodzinnych nieszczęść Celine Dion powoli wraca do pełnej formy towarzyskiej i zawodowej. Piosenkarka najwyraźniej uporała się już z traumatyczną przeszłością. Od kilku tygodni Dion widywana jest z uśmiechem na twarzy. Fotoreporterów coraz bardziej zaskakują także jej odważne, szokujące niekiedy stylizacje. Jak się okazuje, nie tylko moda zajmuje ostatnio jednak głowę i serce gwiazdy. Celine coraz częściej widywana jest bowiem z młodym partnerem, przez co wzbudza niemałe poruszenie i ciekawość wśród swoich fanów. Co łączy tych dwoje?

ZOBACZ: CELINE DION Nago na zdjęciu! Wygląda na 49 lat? Przesadziła?

Już od jakiegoś czasu 49-letnia Celina Dion widywana jest w towarzystwie wysportowanego i niezwykle przystojnego tancerza, 32-letniego Pepe Munoza. Pepe jest jednym z członków zespołu tancerzy, którzy towarzyszą gwieździe podczas jej koncertów. Jak się jednak okazuje, para doskonale dogaduje się także poza sceną. Celine i Pepe co i rusz widywani są na wspólnych zakupach, spacerach, lunchach i kolacjach. Ze zdjęć opublikowanych przez agencje prasowe można wnioskować, że Dion w towarzystwie młodszego o 17 lat Munozy czuje się wyjątkowo dobrze. Czy to znaczy, że Pepe jest dla niej kimś więcej niż tylko kolegą z pracy?

Francuskie media, które śledziły poczynania pary podczas ostatniego Paris Fashion Week, nie mają wątpliwości, że Celine i Pepe łączy coś więcej niż tylko zawodowa relacja. Amerykański portal TMZ dementuje jednak te plotki i przekonuje, że Dion i Munoza jedynie się przyjaźnią, a jedyne, co ich głęboko łączy to bezkresna miłość do mody ;-)

Jak jest rzeczywiście? Celine Dion na pewno prędko tego nie zdradzi. W końcu światowe media znów zaczęły się nią intensywnie interesować. A przecież nic tak nie skupia na gwiazdach zainteresowania jak właśnie niepotwierdzone informacje o romansie ze znacznie młodszym kolegą z pracy.

Myślicie, że jeszcze nieraz zobaczymy Celine spacerującą z Pepe pod rękę po ulicach Paryża, Montrealu czy Nowego Jorku…?