Utwory z tej płyty odniosły spektakularny sukces, a z Céline Dion uczyniły gwiazdę światowego formatu. To właśnie na tym albumie znalazła się piosenka "Because You Loved Me" - motyw z filmu „Namiętności”, za którą artystka była po raz pierwszy nominowana do Oscara. I to również ta płyta otrzymała dwie najważniejsze statuetki Grammy 1997 w kategoriach "Najlepszy Album Pop" oraz "Album Roku". Rocznica jej wydania to ważne święto dla divy, które w tym roku z powodu pandemii świętuje nie na scenie, a na Instagramie. Z właśnie okazji podzieliła się z fanami wyjątkową fotografią.

Céline Dion świętuje 25. rocznicę wydania albumu "Falling Into You"

Nie mogę uwierzyć, że minęło 25 lat, odkąd wydaliśmy "Falling Into You"! (Myślę, że miałem wtedy tylko 10 lat! Chciałabym!) [...] 25 lat później nadal uwielbiam wykonywać piosenki z tego albumu i nie mogę się doczekać, żeby to zrobić ponownie! - napisała podekscytowana piosenkarka.

Dziękuję z całego serca za uczynienie mojej muzyki niewielką częścią waszego życia oraz za waszą miłość i wsparcie przez te wszystkie lata! - podziękowała fanom diva.

Zachwyceni serią archiwalnych fotografii fani nie szczędzili Celine Dion komplementów. "Mój ukochany album wszech czasów! Kocham Cię Céline", "Wtedy i teraz wyglądasz niesamowicie", "Królowa! Dziękuję, że jesteś!" - piszą pod zdjęciem.

ZOBACZ TAKŻE: Céline Dion w Polsce 2021: znamy nowe daty koncertów w Krakowie i Łodzi